sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Ostrzeżenie przed gęstą mgłą czytaj więcej... +++ Zaproszenie czytaj więcej...

Wyniki Biegów Przełajowych o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”

biegi2017W sobotę, 30 września 2017 roku na stadionie sportowym w Jabłonce rozegrano zawody w Biegach Przełajowych o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Jabłonka oraz Centrum Usług Wspólnych w Jabłonce.

Na starcie pojawiło się  ponad 200 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Jabłonka, którzy rywalizowali w biegach indywidualnych. Wyniki osiągnięte przez uczniów poszczególnych szkół były przeliczane na punkty, następnie sumowane. Na ich podstawie ustalono klasyfikacje drużynowe.
Po zakończeniu zawodów odbyła się dekoracja najlepszych zawodników. Puchary oraz medale wręczyli Wójt Gminy Jabłonka - Antoni Karlak, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych – Maria Staszkiewicz, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Opieki Społecznej - Grażyna Karlak oraz Sędzia Główny zawodów - Janusz Kasprzak.

Zdjęcia: Jakub Wojtyczek

Wyniki klasyfikacji indywidualnej: ( miejsca 1-3 )

Kat. OPEN mężczyźni

1. Piotr Kidoń
2. Krzysztof Szklarz

Kat. Gimnazjada dziewcząt – rocznik 2002

1. Joanna Kidoń – Lipnica Mała
2. Julia Ślamczyk – Lipnica Mała
3. Jessica Górka – Lipnica Mała

Kat. Gimnazjada chłopców – rocznik 2002

1. Wojciech Galik – SP Nr 1 Jabłonka
2. Mateusz Kasprzak – SP Nr 2 Podwilk
3. Michał Janowiak – Lipnica Mała

Kat. Gimnazjada dziewcząt – rocznik 2003

1. Anna Zborek – SP Nr 1 Jabłonka
2. Magda Brauner – SP Nr 2 Podwilk
3. Martyna Gwiżdż – Lipnica Mała

Kat. Gimnazjada chłopców – rocznik 2003

1. Kamil Stasiak - SP Nr 2 Podwilk
2. Michał Kula – SP Nr 1 Jabłonka
3. Hubert Ferenc – Lipnica Mała

Kat. Igrzyska dziewcząt – rocznik 2004

1. Aleksandra Galik – SP Nr 1 Jabłonka
2. Wiktoria Kuszta – SP Nr 3 Zubrzyca Górna
3. Paulina Możdżeń – SP Nr 1 Podwilk

Kat. Igrzyska chłopców – rocznik 2004

1. Mariusz Morzyniec – SP Nr 1 Jabłonka
2. Patryk Kowalczyk – SP Nr 1 Podwilk
3. Filip Reif – SP Nr 3 Zubrzyca Górna

Kat. Igrzyska dziewcząt – rocznik 2005

1. Klaudia Turwoń – SP Nr 1 Podwilk
2. Karolina Bryja – SP  Nr 2 Podwilk
3. Izabela Kubacka – SP Nr 1 Jabłonka

Kat. Igrzyska chłopców – rocznik 2005

1. Mateusz Sarniak - Podwilk
2. Dominik Węgrzyn – SP Zubrzyca Dolna
3. Dawid Stasiak – SP Nr 2 Podwilk

Kat. Igrzyska dziewcząt – rocznik 2006

1. Karolina Kowalczyk – SP Nr 1 Podwilk
2. Ewa Plaszczak – SP Nr 1 Jabłonka
3. Alicja Kidoń – SP Nr 3 Lipnica Mała

Kat. Igrzyska chłopców – rocznik 2006

1. Dawid Matonóg – SP Nr 1 Jabłonka
2. Oskar Pilarczyk – SP Nr 2 Lipnica Mała
3. Emanuel Janowiak – SP Chyżne

Kat. Igrzyska dziewcząt – rocznik 2007 i młodsze

1. Amelia Pieróg – SP Nr 1 Jabłonka
2. Karolina Czerwień – SP Nr 1 Jabłonka
3. Weronika Kubacka – SP Zubrzyca Dolna

Kat. Igrzyska chłopców – rocznik 2007 i młodsi

1. Maks Pakosz – SP Nr 2 Lipnica Mała
2. Roch Adamczyk – SP Nr 3 Lipnica Mała
3. Wojciech Chełminiak – SP Zubrzyca Dolna
3. Marcin Kubacki – SP Nr 1 Lipnica Mała

Wyniki klasyfikacji drużynowej: ( miejsca 1-3 )

Igrzyska dziewcząt:

1. SP Nr 1 Jabłonka
2. SP Nr 1 Podwilk
3. SP Zubrzyca Dolna

Igrzyska chłopców:

1. SP Zubrzyca Dolna
2. SP Nr 1 Podwilk
3. SP Nr 3 Zubrzyca Górna

Gimnazjada dziewcząt:

1. Lipnica Mała
2. Jabłonka
3. Zubrzyca Dolna

Gimnazjada chłopców:

1. Lipnica Mała
2. Jabłonka
3. Podwilk

Gratulujemy !