sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Witamy na stronie Gminy Jabłonka

Wystartowała Orawska Liga Piłki Siatkowej Sezon 2017/2018

OLPSW piątek, 24 listopada 2017 roku rozpoczęły się rozgrywki Orawskiej Ligi Piłki Siatkowej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Do tegorocznych rozgrywek zgłosiło się dziesięć zespołów zespołów.

Spotkania rozgrywane są w sali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1
w Jabłonce.

24.11.2017 r. - piątek

Małolipnickie Lwy – AZS Podwilk 0 – 3 /23:25, 11:25, 22:25/

ZSO Lipnica Wielka – ZS Jabłonka 2 – 3 /23:25, 25:23, 25:17, 20:25, 12:25/

Młode Wilki – VT Raba Wyżna 2 – 3 /25:22, 23:25, 27:25, 23:25, 15:17/

S-VK Trstena – BCS Zawoja 3 – 1 /28:30, 25:19, 25:23, 25:20/

Belfry Orawa, Orły Naprawa – pauza

           

01.12.2017 r. - piątek

Gr.B

Orły Naprawa – VT Raba Wyżna 1 – 3  /20:25, 28:26, 23:25, 19:25/

Młode Wilki – S-VK Trstena 3 – 2  /25:21, 17:25, 23:25, 25:18, 17:15/

Gr. A

Belfry Orawa – Małolipnickie Lwy 1 – 3  /20:25, 27:25, 22:25, 14:25/

AZS Podwilk – ZSO Lipnica Wielka 3 – 0  /25:13, 25:17, 25:15/

           

08.12.2017 r. - piątek

Gr. A

Małolipnickie Lwy – ZSO Lipnica Wielka  3 – 0  /25:6, 25:18, 25:20/

Belfry Orawa – ZS Jabłonka - mecz przełożony

Pauza: AZS Podwilk

Gr.B

Orły Naprawa – BCS Zawoja  2 – 3  /19:25, 16:25, 26:24, 25:19, 12:15/

VT Raba Wyżna – S-VK Trstena  1 – 3  /23:25, 19:25, 25:21, 23:25/

Pauza: Młode Wilki

          

15.12.2017 r. - piątek

Gr. A

AZS Podwilk – ZS Jabłonka 3 – 0 /25:14, 25:7, 15:17/

Belfry Orawa – ZSO Lipnica Wielka 3 – 0 /25:14, 25:17, 25:16/

Pauza: Małolipnickie Lwy

Gr.B

Orły Naprawa – S-VK Trstena 0 – 3 /15:25, 13:25, 19:25/

Młode Wilki - BCS Zawoja 3 – 0 /25:14, 25:22, 25:17/

Pauza: VT Raba Wyżna

 

22.12.2017 r. - piątek

Gr. A

Belfry Orawa – AZS Podwilk 2 – 3 /24:26, 25:16, 23:25, 25:16, 15:17/

Małolipnickie Lwy – ZS Jabłonka 3 – 0 /25:15, 25:17, 25:10/

Mecz zaległy

Belfry Orawa – ZS Jabłonka 3 – 1 /25:19, 25:17, 24:26, 25:22/

Pauza: ZSO Lipnica Wielka

Gr.B

Młode Wilki – Orły Naprawa 3 – 0 /25:17, 25:19, 25:20/

BCS Zawoja – VT Raba Wyżna 0 – 3 /25:27, 22:25, 25:27/

Pauza: SV-K Trstena

 

05.01.2018 r. - piątek

S-VK Trstena – ZSO Lipnica Wielka  3 – 0  /25:13, 25:14, 25:20/

BCS Zawoja – Belfry Orawa  0 – 3  /18:25, 23:25, 19:25/

 

12.01.2018 r. - piątek

ZSO Lipnica Wielka – Orły Naprawa 2 – 3  /16:25, 25:17, 18:25, 25:15, 10:15/

Belfry Orawa – VT Raba Wyżna  3 – 0  /25:19, 25:18, 25:20/

Małolipnickie Lwy – S-VK Trstena  1 – 3  /20:25, 10:25, 26:24, 11:25/

ZS Jabłonka – Młode Wilki – mecz przełożony

 

19.01.2018 r. - piątek

ZS Jabłonka – S-VK Trstena  0 – 3  /13:25, 11:25, 14:25/

ZSO Lipnica Wielka – Młode Wilki  0 – 3  /13:25, 11:25, 14:25/

Belfry Orawa – Orły Naprawa  3 – 0  /25:18, 25:19, 25:19/

 

26.01.2018 r. - piątek

ZSO Lipnica Wielka – BCS Zawoja  0 – 3  /21:25, 18:25, 8:25/

ZS Jabłonka – VT Raba Wyżna  0 – 3  /11:25, 16:25, 18:25/

Młode Wilki – Małolipnickie Lwy  3 – 1  /22:25, 25:22, 25:10, 25:10/

S-VK Trstena – AZS Podwilk  3 – 1  /25:7, 25:20, 23:25, 25:18/

 

02.02.2018 r. - piątek

AZS Podwilk – BCS Zawoja  3 – 1  /25:20, 25:22, 20:25, 25:19/

ZS Jabłonka – Orły Naprawa  0 – 3  /0:25, 0:25, 0:25/

Belfry Orawa – Młode Wilki – mecz przełożony

Małolipnickie Lwy – VT Raba Wyżna  - mecz przełożony

 

09.02.2018 r. - piątek

ZSO Lipnica Wielka – VT Raba Wyżna 0 – 3 /12:25, 21:25, 23:25/

ZS Jabłonka – BCS Zawoja 0 – 3 /10:25, 18:25, 13:25/

S-VK Trstena – Belfry Orawa 3 – 1 /25:18, 25:20, 18:25,25:19/

Małolipnickie Lwy – Orły Naprawa 1 – 3 /23:25, 29:27, 18:25, 17:25/

 

10.02.2018 r. – sobota

Belfry Orawa – Młode Wilki 1 – 3 /25:22, 23:25, 21:25, 19:25/

Młode Wilki – AZS Podwilk 3 – 0 /25:19, 25:20, 25:19/

Młode Wilki – ZS Jabłonka 3 – 0 /25:0, 25:0, 25:0/

 

Grupa A

Lp.

NAZWA DRUŻYNY

MECZE

ZW/PR

PUNKTY

SETY

1. Belfry Orawa 9 5/4 16 20-13
2. AZS Podwilk* 7 5/2 14 16-9
3. Małolipnickie Lwy 7 3/4 9 12-13
4. ZS Jabłonka 9 1/8 2 4-26
5. ZSO Lipnica Wielka 9 0/9 2 4-27

 

Grupa B

Lp.

NAZWA DRUŻYNY

MECZE

ZW/PR

PUNKTY

SETY

1. S-VK Trstena* 9 8/1 25 26-8
2. Młode Wilki 9 8/1 24 26-7
3. VT Raba Wyżna 7 5/2 14 16-9
4. Orły Naprawa 8 3/5 9 11-18
5. BCS Zawoja 8 3/5 8 11-17

*awans do rundy 3- finałowej (gra o miejsca 1-4)

 

Mecze do rozegrania:

20:00 Małolipnickie Lwy – BCS Zawoja

AZS Podwilk – Orły Naprawa

 

Młode Wilki – ZS Jabłonka – mecz z 12.01.2018

AZS Podwilk – VT Raba Wyżna – mecz z 19.01.2018

Belfry Orawa – Młode Wilki – mecz z 02.02.2018

Małolipnickie Lwy – VT Raba Wyżna – mecz z 02.02.2018

 

Regulamin.pdf

Terminarz.pdf

 

Organizatorzy:

Janusz Kasprzak
Suwada Zbigniew