sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

"Kapelusz Witosa" dla Wójta Gminy Jabłonka Antoniego Karlaka

kapelusz2017Podczas uroczystej gali w hotelu Rubinstein na krakowskim Kazimierzu w poniedziałek 30.10.2017r. przedstawiciele "Gazety Krakowskiej" oraz Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski wręczyli Antoniemu Karlakowi Wójtowi Gminy Jabłonka symboliczny "Kapelusz Witosa", czyli nagrodę przyznawaną zwycięzcom corocznego plebiscytu czytelników na "Najlepszego Wójta i Burmistrza Małopolski".

Wyróżnienia gospodarzy miast i gmin najbardziej skutecznych, cenionych przez mieszkańców i zaangażowanych w swoją pracę wręczone zostały już po raz 18. Kapelusze Wincentego Witosa –odbierali najpopularniejsi wójtowie i burmistrzowie. Nagrody wręczali, Przewodniczący Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski - Kazimierz Barczyk oraz Redaktor Naczelny Gazety Krakowskiej - Wojciech Harpula.

Wójt Antoni Karlak składa serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom gminy Jabłonka oraz jego sympatykom, którzy oddali swój głos w plebiscycie Gazety Krakowskiej, dzięki czemu rozsławili naszą gminę i całą Orawę.