
Bądź EKO i z gminą Jabłonka dbaj o środowisko!
Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami zaprasza na swój pierwszy piknik ekologiczny!
Dołącz do nas i spędź dzień w duchu troski o przyrodę.
Warsztaty ekologiczne poprowadzi Hula-Hop Urszula Jaskierska.
O dalszych atrakcjach będziemy informować w najbliższych postach - śledź nasze aktualności.
Zapraszamy!