Gmina Jabłonka uczestniczyła w gali „Rozwiń swoją Gminę”, będącej zwieńczeniem tegorocznej edycji konkursu. Podczas wydarzenia Wójt Gminy Stanisław Kasprzak wraz z Zastępcą Wójta Moniką Mastelą odebrali przyznane gminie wyróżnienie.
Po oficjalnej części związanej z wręczeniem nagród, uczestnicy wysłuchali wystąpienia Ewy Wachowicz. Prelekcja była poświęcona tematowi przewodniemu tegorocznego konkursu –kompetencjom przyszłości w praktyce.
Udział w wydarzeniu był doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz zacieśnienia współpracy między samorządami. Gmina Jabłonka została wyróżniona w konkursie tytułem „Edukacyjna Gmina”.
