|
INFORMACJA O WYNIKACH NABORU |
Podinspektor w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami
Komisja Rekrutacyjna informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Edyta Janowiak.
Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Pani Edyta Janowiak spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Podinspektora w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami. Kandydatka w wyniku przeprowadzonej selekcji końcowej otrzymała największą liczbę punktów. Przeprowadzony egzamin pisemny, jak i rozmowa wykazały dobrą znajomość zagadnień wymaganych w naborze.
Jabłonka, dnia 30 maja 2025 r.