INFOROMACJA O WYNIKACH NABORU
Stanowisko ds. płac
Komisja Rekrutacyjna informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Sylwia Lach-Capiak.
Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Pani Sylwia Lach-Capiak spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu
o naborze na stanowisko ds. płac. Kandydatka w wyniku przeprowadzonej selekcji końcowej otrzymała najwyższą liczbę punktów. Przeprowadzony egzamin pisemny, jak i rozmowa kwalifikacyjna wykazały bardzo dobrą znajomość zagadnień wymaganych w naborze.