Za nami pierwszy tegoroczny Puchar Jesieni. W sobotę i niedziele na boisku sportowym w Jabłonce rywalizowali zawodnicy z rocznika 2010 i młodsi. Nie brakowało emocji, nie brakowało bramek i pięknych akcji. Po zakończeniu zmagań odbyła się uroczysta dekoracja z udziałem wszystkich zespołów, które wzięły udział w turnieju.




Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję.
Uczeń Gminnego Przedszkola Samorządowego w Jabłonce Konrad Swienty a obecnie uczeń klasy I Szkoły Podstawowej Nr 2 w Podwilku znalazł się w gronie 35 laureatów ogólnokrajowego konkursu w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł – Ja za 20 lat. Do konkursu plastyczno – literackiego zgłoszono 2540 prac, gala finałowa odbędzie się w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

