9 października 2021 roku na stadionie w Jabłonce odbyły się biegi przełajowe o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”. Na starcie zgromadziło się ponad 100 uczestników, uczniów szkół oraz mieszkańców, startujących w różnych kategoriach wiekowych. Po wyłonieniu najlepszych zawodników, zarówno w klasyfikacjach indywidualnych jak i drużynowych odbyła się uroczysta dekoracja.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt – klasa VIII:
- Karolina Czerwień – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
- Amelia Rafacz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
- Kamila Możdżeń – Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy Górnej
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców – klasa VIII:
- Łukasz Czorniak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Zubrzycy Górnej
- Adrian Paś – Szkoła Podstawowa Jabłonka – Bory
- Krystian Warciak – Szkoła Podstawowa nr 1 w Podwilku
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt – klasa VII:
- Nikola Wontorczyk – Szkoła Podstawowa Jabłonka – Bory
- Karolina Kidoń – Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnicy Małej
- Zuzanna Marmuła - Szkoła Podstawowa nr 2 w Lipnicy Małej
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców – klasa VII:
- Stanisław Fedor – Szkoła Podstawowa nr 1 w Podwilku
- Miłosz Galik – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
- Maciej Kowalik – Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej
Igrzyska Dzieci Dziewcząt – klasa VI :
- Justyna Dziurczak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
- Aleksandra Biel - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
- Martyna Chowaniec - Szkoła Podstawowa nr 1 w Podwilku
Igrzyska Dzieci Chłopców – klasa VI :
- Kamil Buroń - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
- Wojciech Klucz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
- Michał Czarnota - Szkoła Podstawowa nr 2 w Zubrzycy Górnej
Igrzyska Dzieci Dziewcząt – klasa V
- Justyna Walkowiec - Szkoła Podstawowa nr. 1 w Podwilku
- Roksana Bochaczyk - Szkoła Podstawowa nr. 1 w Lipnicy Małej
- Maria Rusnak - Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej
- Kacper Batkiewicz - Szkoła Podstawowa w Orawce
- Sebastian Kowalczyk - Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej
- Radosław Nowak - Szkoła Podstawowa w Jabłonce - Borach
Igrzyska Dzieci Dziewcząt – klasa IV :
- Aleksandra Waresiak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Zubrzycy Górnej
- Amelia Paś - Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce
- Joanna Wyrtel - Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej
Igrzyska Dzieci Dziewcząt :
- Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej
- Szkoła Podstawowa nr. 1 w Jabłonce
- Szkoła Podstawowa nr. 1 w Podwilku
Igrzyska Dzieci Chłopców :
- Szkoła Podstawowa nr. 1 w Jabłonce
- Szkoła Podstawowa nr. 1 w Podwilku
- Szkoła Podstawowa nr. 1 w Lipnicy Małej
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt :
- Szkoła Podstawowa nr. 2 Lipnica Mała
- Szkoła Podstawowa nr. 1 w Jabłonce
- Szkoła Podstawowa w Zubrzycy Dolnej
Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców :
- Szkoła Podstawowa nr. 1 w Podwilku
- Szkoła Podstawowa nr. 2 w Lipnicy Małej
- Szkoła Podstawowa nr. 1 w Jabłonce
foto: Kamil Kuś