Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Ostrzeżenie przed burzami - czytaj więcej...

Halowy Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka”

W dniu 14 lutego 2015 roku na sali sportowej przy Zespole Szkół w Jabłonce został rozegrany I Halowy Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Wójta Gminy Jabłonka” przeznaczony dla dzieci urodzonych w 2003 roku i młodszych. Wzięło w nim udział siedem drużyn. Rozegrano łącznie 21 spotkań.

Turniej dostarczył wielu emocji. Nie zabrakło pięknych bramek i efektownych interwencji bramkarzy. Zwycięzca turnieju została drużyna KS Orzeł Piaski Wielkie Kraków. Kolejne miejsca zajęli: Szkoła Podstawowa Ostrowsko, KS Diablak Zubrzyca Górna, LKS Orawa Jabłonka, KS Wiatr Ludźmierz, Futbol Akademia Spytkowice, Coerver Jabłonka. Organizatorzy przyznali również nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Miłosz Fudala (KS Wiatr Ludźmierz), najlepszym bramkarzem Kacper Migrała (KS Orzeł Piaski Wielkie Kraków) a koronę króla strzelców wywalczył Kacper Stec – Sala (KS Diablak Zubrzyca Górna). Po zakończeniu zawodów odbyła się uroczysta dekoracja wszystkich uczestników turnieju. Puchary, statuetki oraz medale wręczył Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak.