sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Spis Rolny 2020 - bieżące informacje

PSR2020Szanowni mieszkańcy Gminy Jabłonka, informujemy że :
* Od 1 października wywiad bezpośredni przeprowadzają rachmistrzowie terenowi z wykorzystaniem urządzenia mobilnego w formie wywiadu telefonicznego lub metodą wywiadu bezpośredniego. Użytkownik gospodarstwa rolnego, który nie dokonał samospisu internetowego nie może odmówić przekazania danych.

* Pamiętaj, że codziennie w godzinach 8:00 – 20:00 pod numerem infolinii 22 279 99 99 można potwierdzić tożsamość rachmistrzów spisowych, uzyskać pomoc techniczną i merytoryczną, a wybierając kanał „1” - spisać się przez telefon, do czego również zachęcamy.

* Rolniku jeśli nie dysponujesz komputerem, tabletem czy smartfonem lub nie masz dostępu do internetu zapraszamy do Urzędu Gminy Jabłonka (pokój nr 110 , Sala Obrad). Gminne Biuro Spisowe przygotowało stanowisko komputerowe, przy pomocy którego można w godzinach pracy Urzędu dokonać samospisu.

Dane przekazywane w ramach Powszechnego Spisu Rolnego są objęte tajemnicą statystyczną, czyli są udostępniane wyłącznie w formie zbiorczej, to znaczy takiej, która uniemożliwia identyfikację konkretnej osoby. Warto przy tym zaznaczyć, że realizując spisy nigdy nie pytamy o numer konta, czy karty kredytowej, a dane osobowe respondentów nie są nigdzie przekazywane.

Udział w spisie jest obowiązkowy, więc trzeba i warto się spisać, ponieważ dla wszystkich #liczysięrolnictwo.