sekretariat@jablonka.pl

+48 18 26 111 00

+48 18 26 524 68

Nasze Partnerskie Samorządy

Nasze Miejscowości

Turniej Piłki Siatkowej, akcja krwiodawstwa, kiermasz słodkości – wszystko po to, aby pomóc

TurniejJuż w najbliższą niedzielę, tj. 27 marca, Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak serdecznie zaprasza na Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Jabłonka. Turniej rozegrany zostanie od godz. 9:00 na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Jabłonce.

Również tego dnia, w Szkole Podstawowej nr 1 w Jabłonce, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie w godz. 9:00 – 13:00 przeprowadzi akcję zbiórki krwi.

Sportowej rywalizacji i akcji krwiodawstwa towarzyszyć będzie kiermasz ciast i innych słodkości, które przygotuje Stowarzyszenie Orawska Fabryka Inicjatyw Społecznych wraz z paniami z Kół Gospodyń Wiejskich poszczególnych miejscowości naszej gminy oraz mistrzynie wypieków z Ukrainy. Bowiem środki zebrane z kiermaszu przeznaczone zostaną na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy, którzy schronienie znaleźli w naszej gminie.

Pamiętajmy, że dzieląc się, pomnażamy dobro. Dar krwi, jak również każda ofiarowana złotówka będą świadectwem naszej troski o drugiego człowieka i wyrazem solidarności z Ukrainą.

Szczegółowe informacje dotyczące turnieju, w tym zapisy pod nr. telefonu 793 799 102

Zgłoszenie do udziału w Turnieju piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Jabłonka

Regulamin Turnieju Piłki Siatkowej O Puchar Wójta Gminy Jabłonka